Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic intymnych – medycyna plastyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz bardzo szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekolog Wrocław

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Comments are closed.